Úvod Veľkoodberatelia

Máte záujem o väčšie množstvo tovaru?

cripAk ste maloobchodná predajňa, folklórna skupina, firma alebo kolektív ktorý sa chce jednotne obliecť, sme pripravení vyhovieť Vám ponukou na mieru.

 

Čo Vám vieme ponúknuť?

 

Grafický návrh.

Podľa Vašich požiadaviek vieme upraviť existujúce vzory tak, aby Vám vyhovovali farebne, veľkosťou a aj cenou.


Programovanie vlastných vzorov.

Vieme naprogramovať aj Vami dodané ľudové vzory. Táto služba však môže byť časovo veľmi  náročná a teda aj drahá. Vždy je lacnejšie a rýchlejšie upraviť vzor, ktorý už naprogramovaný máme ako vytvárať úplne nový.

 

Pridanie Vášho loga alebo nápisu.

Programujeme v profesionálnych vyšívacích programoch a vieme spracovať aj Vami dodané logo alebo nápis. Túto službu však ponúkame iba doplnkovo k ľudovej výšivke. Nezameriavame sa na reklamnú výšivku.

 

Široká ponuka textilu.

Neviete v našej ponuke nájsť konkrétny sortiment, alebo obľúbenú značku? Smelo nás oslovte. Naše možnosti presahujú rámec tejto web stránky a sú takmer neobmedzené. 

 

Množstevné a veľkoobchodné zľavy.

Na základe Vašej požiadavky Vám vypracujeme konkrétnu cenovú ponuku. Ak máte záujem o pravidelnú spoluprácu ako je napríklad nákup do maloobchodnej predajne, poskytneme Vám trvalú zľavu ktorú budete môcť využívať bez ohľadu na výšku objednávky.


Máte ďalšie otázky alebo konkrétny dopyt? Kontaktujte nás na čísle +421911588972, alebo e-mailom obchod@slovensky-folklor.sk. Osloviť nás môžete aj cez nasledovný formulár.

Kontaktný formulár

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]
Kontakt Dodanie tovaru U nás môžete tiež platiť:

+421 911 588 972

obchod@slovensky-folklor.sk


 

FB  Instagram

 

Ceny uvádzame vrátane DPH bez dopravy.

Copyright 2017 - 2019 © slovensky folklor s.r.o.