Úvod O nás O vyšívaní

Pár slov k našej výrobe.

vysivanie

Všetky vzory ponúkané v našom e-shope vyrábame na jedno-hlavových vyšívacích strojoch. Výraz jedno-hlavový znamená, že stroj vyšíva v jednom cykle iba jeden kus a teda sa jedná o kusovú výrobu.


Vačšina vyšívacích firiem používa viac-hlavové stroje (2-8 hláv). To znamená, že za rovanký čas vyšijú 2-8 x viac rovnakého textilu čo je obrovská výhoda pri sériovej výrobe ako je napríklad reklamná výšivka.


Kusová výroba, ktorej sa venujeme, má svoje výhody aj nevýhody. Tou hlavnou výhodou pre Vás je to, že si nekupujete už hotový, sériovo vyrábaný produkt, ale máte možnosť do jeho finálnej podoby zasiahnuť


Nevýhodou pre nás je zvýšená prácnosť, ktorá sa samozrejme musí odraziť aj na cene výšivky. Po každej výšivke musíme kompletne stroj prestavovať čo obnáša nahranie nového motívu do pamäťe stroja, zmena farebnosti nití a kontrola správneho vystredenia motívu vo vyšívacom ráme. 


Nevýhodou pre Vás je čakacia doba 14 dní, ktorú sa snažíme dodržiavať a ak je to len trochu možné aj skracovať. Prosíme Vás preto o zhovievavosť v tomto smere. Ak náš výrobok kupujete ako darček na poslednú chvíľu, napíšte nám termín, ktorý je pre Vás dôležitý. Vždy sa snažíme nájsť riešenie k spokojnosti zákazníka.


 

Ak máte otázky ohľadom našej výroby alebo termínov, kontaktujte nás na čísle +421911588972, mailom: obchod@slovenskyfolklor.sk , alebo cez nasledovný formulár.Kontaktný formulár

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]
Kontakt Dodanie tovaru U nás môžete tiež platiť:

+421 911 588 972

obchod@slovensky-folklor.sk


 

FB  Instagram

 

Ceny uvádzame vrátane DPH bez dopravy.

Copyright 2017 - 2019 © slovensky folklor s.r.o.