Úvod O nás Kto sme?

Ako to vzniklo ...

Firma slovenský folklór je projektom manželov, ktorí sa rozhodli splniť si svoj sen a venovať sa v živote práci, ktorá ich napĺňa.


Anka založila firmu slovenský folklór v roku 2012, hneď po ukončení materskej dovolenky. Od začiatku bolo jej cieľom ponúkať textil s ľudovou výšivkou pre každodenné nosenie. Miluje kroje a vždy ju zaujímalo všetko, čo sa týkalo národného obrodenia a Štúrovcov. Srdce ju od mala ťahalo z Bratislavy späť ku koreňom svojich starých rodičov na Záhorie. Región Záhoria a Malokarpatskej oblasti je preto najviac zastúpený v našej ponuke.


Rozbeh ani prežitie firmy by neboli možné bez podpory manžela Martina. Do firmy slovenský folklór vložil svoje dlhoročné skúseností s vedením obchodného oddelenia, marketingom a hlavne komunikáciou s klientmi. Od roku 2016 je už stálou súčasťou firmy a zastrešuje všetky veci nutné k jej chodu.


Neskromne môžeme o sebe povedať, že sme stáli na začiatku "návratu" slovenskej výšivky tak, ako ho zažívame v súčastnosti. Na trhu je množstvo firiem, ktoré sa venujú výrobe krojov a ich práca je naozaj úžasná a nijako sa s ňou nechceme porovnávať. Nie každý si však kroj môže dovoliť kúpiť a príležitostí na vyšňúrovanie sa je v živote bohužial menej ako by sme si želali.


Aj preto sme sa rozhodli založiť prvý e-shop s ľudovou výšivkou na Slovensku. Verili sme, že je tu skupina ľudí, ktorí jej krásu ocenia a nájde si miesto v ich každodennom šatníku.


Po štyroch rokoch práce už môžeme bilancovať a s hrdosťou sa pochváliť. Začiatkom roku 2017 sme vybavili objednávku s poradovým číslom 4000 a našu facebookovú stránku sleduje takmer 20.000 fanúšikov.


Denne dostávame od našich zákazníkov pozitívne a povzbudivé reakcie, čo nás napĺňa energiou do ďalšej práce.


Ďakujeme touto cestou všetkým, ktorí nás sledujú a podporujú. Sľubujeme, že i naďalej sa budeme snažiť odvádzať kvalitnú prácu tak, aby ste sa tešili nie len z našich výrobkov, ale aj samotného kontaktu s našou firmičkou.


Martin a Anka

Kontakt Dodanie tovaru U nás môžete tiež platiť:

+421 911 588 972

obchod@slovensky-folklor.sk


 

FB  Instagram

 

Ceny uvádzame vrátane DPH bez dopravy.

Copyright 2017 - 2019 © slovensky folklor s.r.o.